Силен мач на Везенков при победа над Байерн
БНР Новини
Sportal.bg
Gong
БНР Новини
Гръцкият баскетболен отбор на Олимпиакос победи Байерн (Мюнхен) с 82:68 (10:17, 21:15, 27:17, 24:19) и завърши на третото място на предсезонния турнир на Евролигата в испанския град Валенсия.Българският национал Александър Везенков изигра силен мач за победителите и се отличи с 12 точки, 8 борби, 1 асистенция и 1 отнета топка за 18:12 минути. Той се появи в игра като резерва в края на първата четвърт.Гръцкият тим отстъпваше с 31:32 на почивката, но направи обрат след силно второ полувреме. Най-резултатни за Олимпиакос с по 13 точки бяха Хасан Мартин и Янулис Ларенцакис.За Байерн се отличи Владимир Лучич с 11 точки.Турнирът спечелиха домакините от Валенсия, които надиграха АСВЕЛ (Франция) със. 77:66.

ДРУГИ
Ето къде се крие семейството на Васил Божков, откакто бизнесменът забегна в Дубай СНИМКИ
Изолиран пристан в Добруджанския край са намерили близките на забегналия в Дубай олигарх Васил Божков. Неговата снаха Ива Софиянска и внучетата му Васил и Мая се крият във вилата на нейния баща – бившия столичен кмет Стефан Софиянски, и все по-рядко обитават дома си в София. Дървената къща с голям собствен басейн се намира в закътаното село Поручик Чунчево.Софиянски е собственик на имота от години, а в последно време прекарвал целите си лета там, разказват местните. Вилата се намира насред гората, но в същото време е и изключително близо до морския бряг, само на 10 минути с кола от спокойните плажове на Шабла и Тюленово. Макар да не е пазена от жива охрана, къщата била опасана с камери, които гарантирали спокойствието на обитателите ѝ.